ZADAR– Današnjim danom Jumping centar Kady, koji se nalazi od srpnja prošle godine na zadarskoj rivi, morao bi spremiti rekvizite i napustiti lokaciju za koju im je istekla koncesija dobivena u studenom prošle godine od Grada Zadra.
– Neće im se obnoviti koncesija, poručio je gradonačelnik Zvonimir Vrančić, koji po svojim ovlastima donosi takvu odluku.- Počelo se raditi na uređenju Poljane pape Pavla II, pa smatramo neprimjerenim da na tom lokalitetu bude istodobno i takav sadržaj, kazao je zadarski gradonačelnik.
Vlasnicima trampolina i ostalih rekvizita, koji su podnijeli zahtjev za cjelogodišnjom koncesijom gradonačelnik Vrančić odgovara da su oni zainteresirani udovoljiti njihovu zahtjevu, ali za mjesto koje će biti izvan povijesne jezgre. Unatoč uvjeravanju vlasnika TO Saše Kadića iz Zagreba koji tvrdi kako se takvi sadržaji nude upravo na rivi, navodeći splitsku rivu, što definitivno nije istina.

















