Puna dva mjeseca gradi se dječje igralište na Relji. Premda je ono još uvijek gradilište, djeca su ga zauzela. Kako i ne bi kada su dobili novu kreaciju za igru prema dizajnu kojeg potpisuje arhitektica. Leona Kordiš čija je misao vodilja bila smilje.. Nju su angažirali iz Odjela za komunalne djelatnosti u vrijeme pročelnika Robertina Dujelu koji je to igralište shvatio kao svoju misiju. Prvo zato što su ga na Gradskom vijeću SDP-ovci napali zbog neodržavanja, a on se pokušao opravdati s tim da to nije vlasništvo Grada što se pokazalo vrlo brzo neistinitim.

Prvo zato što su ga na Gradskom vijeću SDP-ovci napali zbog neodržavanja, a on se pokušao opravdati s tim da to nije vlasništvo Grada što se pokazalo vrlo brzo neistinitim. Potom više ni “blokirani” proračun nije bio zapreka. U nakani izgradnje novog dječjeg igrališta više ni možebitno neizglasavanje proračuna u 2025. godini neće i ne može zaustaviti, izjavio je sad već bivši pročelnik.

Demontaža igrališta kojeg je kako se neki sjećaju darovao Mladen Grdović koji je u Trgovačkom centru Relja imao svoj prostor u kojem je bio kafić, povjerene je Obali i lučicama. Stipčević je nastavio uređenje prostora i montažu dječjeg igrališta. Tko će ga otvoriti? Djeca su to već napravila.

















