ZADAR – Dvadesetak, a novi zahtjevi pristižu svakim danom… odgovor je kojeg smo dobili iz gradske uprave na pitanje koliko je do sad sklopljenih ugovora za reklamiranje na zidnim putokazima.
Oni su alternativa konjićima za koje vlasnici ovih dana dobivaju rješenja i rok da se ukloni s ulica.
Za takav model oglašavanja ne postoji suglasnost konzervatora a Grad Zadar nije prihodovao velike novce od toga što oni zauzimaju javnu površinu. Konzervatori su dali smjernice za ekonomičniji model oglašavanja koji obrtnicima na Poluotoku, osobito onima čije su usluge usmjerene prema turizmu, očito još nije leglo.
Natječaj za tri radna mjesta sa znanstveno-nastavnim zvanjem – povjesničar Knez koji je doktorirao na UDBI trebao bi dobiti docenturu!?
Sveučilište u Zadru objavilo je natječaj za tri izbora u nastavno - znanstveno zvanje. Na Odjelu za povijest vrši se...
Pročitaj VišeDetails















