ZADAR– Za voditelja poslova za projekte s Europskom unijom pokazalo se kao najtraženije i atraktivan posao u gradskoj upravi koja je objavila natječaj za šest radnih mjesta.
Na testiranje za taj posao, kojim se traži osoba s visokom stručnom spremom 1. travnja, pozvano je 19 kandidata koji ispunjavaju uvjete. Veliko je zanimanje i pravnika za siguran posao u gradskoj upravi. Za stručnog suradnika u odjelu za gospodarenje gradskom imovinom testirat će se 14 kandidata. Visoka stručna sprema potrebna je i za posao unutrašnjeg revizora za koji konkurira sedam osoba.
Uočljivo je manje kandidata za preostala tri radna mjesta za koja se traži viša stručna sprema. Za višeg stručnog referenta za informatiku svega je troje kandidata. Po četvoro kandidata ima uvjete za testiranje na radno mjesto višeg stručnog referenta za geodetske poslove, kao i za referenta koji će izdavati lokacijske dozvole.
Prva testiranja koja će biti isključivo pisanog oblika počet će 24. ožujka, a zadnje će biti 1. travnja.













