ZAGREB – Na hitnu sjednicu HRT-a s jedinom točkom dnevnog reda – o kadrovskim promjenama u emisiji Tko želi biti milijunaš – pozvan je i sam Tarik Filipović. Ponovio je kako mu je žao zbog nepromišljene izjave te da ni njemu ni HTV-u to sve nije trebalo.
Vijeće je poručilo Ravnateljstvu da nema nikakvih smjena ni otkazivanja suradnje do završetka postupka o utvrđivanju odgovornosti.
Svi će ipak biti kažnjeni, rekao je ravnatelj HTV-a Blago Markota, od direktora programa Domagoja Burića do Tarika Filipovića. Tarik Filipović bit će kažnjen novčano tako što će dio honorara uplaćivati na Onkološki odjel Klaićeve bolnice. Na pitanje koliko, Markota je rekao da je to poslovna tajna.
Slučaj Milijunaš prokomentirala je i predsjednica Vlade Jadranka Kosor. Svjesna je velike potpore koju voditelj uživa u javnosti. Vjerujem da je nužno omogućiti gospodinu Filipoviću da još jedanput kaže javno da mu je žao. Svi u poslu griješimo. Mislim da je on uistinu nešto što bi se moglo nazvati brend.















