Proteklog vikenda održano je peto izdanje turnira Sarajevo Hills basket – turnira košarkaških veterana i veteranki, na kojem su sudjelovale čak četiri zadarske ekipe u pet različitih kategorija: Veteranke ŽKK Zadar – kategorija 35, Zadar Basket – kategorija 40+, Puntamika – kategorija 45+, Voštarnica – kategorije 50+ i 60+ i ŽKK Zadar (35+),
Cure iz ŽKK Zadar ostvarile su jednu pobjedu i dva poraza, što im je donijelo brončanu medalju u kategoriji 35+.

Momčad Zadar Basketa upisala je dvije pobjede i jedan poraz te zasluženo osvojila srebrnu medalju u kategoriji 40+.

Ekipa Puntamike je s tri pobjede iz isto toliko susreta osvojila zlato u kategoriji 45+. Za MVP-a tog “uzrasta” izabran je Jurica Ružić. Ovim naslovom Puntamika potvrđuje savršen niz – četiri nastupa na turniru, četiri osvojena naslova.
Ekipa Voštarnice ovoga puta nije uspjela doći do postolja, ali je za svaku pohvalu što su se odvažili igrati u dvije kategorije, posebno u kategoriju 60+.

















