U subotu i nedjelju u organizaciji UHDDR Općine Poličnik i NK Dragovoljac Poličnik pod pokroviteljstvom Općine Poličnik održan je malonogometni Kup zahvale 2016. – turnir mlađih kategorija uz sudjelovanje osam klubova sa područja Zadarske županije.
Turnir je osvojila momčad Škabrnje koja je u finalu nakon izvođenja šesteraca pobijedila NK Dalmatinac 6-7 (4-4).
SUBOTA 02. SIJEČANJ 2016.
14,00 NK Dalmatinac – NK Hajduk (Pridraga) 5:1 (Ivan Marelić 1, David Alić 2,
Šime Alić 1, Bruno Burčul 1/ Marin Senkić 1)
14,30 NK Podgradina – NK Debeljak 3:3 (David Nekić 3/ Domagoj Dražić 1, Šime
Jerak 1, Roko Gambiraža 1)
15,00 NK Sabunjar – NK Škabrnja 0:2 (Josip Brkić 1, Luka Škara 1)
15,30 NK Dragovoljac – NK Polača 3:3 (Martin Surać 1, David Šušić Vulić 1, Marko
Barić 1/ Luka Jeličić 3)
16,00 NK Dalmatinac – NK Podgradina 0:0
16,30 NK Hajduk (Pridraga) – NK Debeljak 1:2 (Dominik Pedić 1, Šime Jerak 2)
17,00 NK Sabunjar – NK Dragovoljac 2:2 (Antonio Vranković 1, Marko Kršlović 1/
Leo Petričević 1, Roko Alić 1)
17,30 NK Škabrnja – NK Polača 5:3 (Josip Brkić 2, Filip Škara 2, Luka Škara 1/
Luka Jeličić 2, Selmir Lihić 1)
18,00 NK Dalmatinac – NK Debeljak 4:1 (Roko Morić 1, David Alić 1, Romano
Vukoša 1, Bruno Burčul 1/ Šime Jerak 1)
18,30 NK Hajduk (Pridraga)-NK Podgradina 1:3 (Marin Senkić 1/ David Nekić 1,
Josip Nekić 1, Mateo Crnjak 1)
19,00 NK Sabunjar – NK Polača 1:1 (Mirko Peroš 1/ Luka Jeličić 1)
19,30 NK Škabrnja – NK Dragovoljac 1:3 (Josip Brkić 1/ Martin Surać 2, David
Šušić Vulić 1)
NEDJELJA 03. SIJEČANJ 2016. – Završnica
18,00 NK Podgradina – NK Škabrnja 1:8 (David Nekić 1/ Josip Brkić 3, Luka
Škara 1, Antonio Bilaver 1, Šime Župan 3) (Polufinale)
18,40 NK Dalmatinac – NK Dragovoljac 2:1 (David Alić, Luka Morić/ Martin
Surać 1) (Polufinale)
19,20 NK Dragovoljac – NK Podgradina 4:2 (Martin Surać 4/ David Nekić 1,
Dominik Baričević 1) (Utakmica za 3. mjesto)
20,00 NK Dalmatinac – NK Škabrnja 6:7 (4:4) – 6 m (David Alić 2, Bruno
Burčul 2/ Josip Brkić 2, Šime Župan 2) (Finale)
1. mjesto: NK Škabrnja
2. mjesto: NK Dalmatinac
3. mjesto: NK Dragovoljac
4. mjesto: NK Podgradina (fair play)
Najbolji igrač: Šime Župan (Škabrnja)
Najbolji strijelac: Josip Brkić (Škabrnja)
Najbolji vratar: Antonio Žagar (Dalmatinac)
Sastavi ekipa:
NK Dalmatinac: Antonio Žagar, Tony Mišolongin, Ivan Marelić, Đuro Đekić, Roko Morić,
David Alić, Luka Morić, Šime Alić, Romano Vukoša, Bruno Burčul
NK Hajduk Pridraga: Lovre Narančić, Gabriel Batur, Luka Gospić, Duje Čulina, Adrijan Zubčić, Josip Pedić, Marin Senkić, Dominik Pedić, David Batarelo, Ivan Čulina, Duje Zubčić.
NK Podgradina: Roko Nekić, David Nekić, Josip Nekić, Dominik Baričević, Ivan Buterin, Dino Nekić, Anđela Baričević, Mateo Crnjak, Luka Števanja, Andrej Zubčić, Dino Crnjak.
NK Debeljak: Borna Torbarina, Leon Dražić, Toni Smolić, Domagoj Dražić, Šime Jerak, Lucijan Gambiraža, Roko Gambiraža, Mate Božić, Mateo Torbarina.
NK Sabunjar: Antonio Grbić, Dante Šalov, Frane Matković, Mirko Peroš, Antonio Vranković, Šime Zdrilić, Božidar Savić, Marko Kršlović, Antonio Prekpalaj.
NK Škabrnja: Jakov Škara, Frane Jurjević, Leon Glavić, Ivano Šegarić, Toni Jurić, Karlo Bilaver, Josip Brkić, Filip Škara, Luka Škara, Mitar Pavičić, Antonio Bilaver, Šime Župan.
NK Dragovoljac: Marko Lulić, Luka Petričević, Danijel Strika, Martin Surać, David Šušić Vulić, Roko Alić, Goran Čelina, Stipe Uzelac, Adrian Jokić, Vinko Knežević, Leo Petričević, Marko Barić, Šime Paić.
NK Polača: Kristijan Bobanović, Nikola Bobanović, Filip Erlić, Dino Zagorac, Luka Erlić, Luka Jeličić, Selmir Lihić, Frane Bobanović, Šimun Erlić.