Sukošan, Voštarnica, Zadar i Pristan četiri su ekipe koje će razigravati za naslov županijskog prvaka u košarci za mlađe kadete.
Županijska liga mlađih kadeta – 9. kolo
GRUPA „A”
KK „ZARA” – KK „BIBINJE” 74 : 52 (20:12;30: 6; 8:17;16:17)
M. Čanković – M. Dražević / J. Radić
KK „Zara”: Jović 9, Klešnik 5, Vrček 4, Babara 14, Manojlović 6, Kicevski 1, Rožman,
Režan 35.
KK „Bibinje”: Karaban 2, Lonić 8, Bulić 16, D. Sikirić 2, Bralić 1, Puhalović, Režan, Delija 6,
Šaravanja 10, E. Sikirić 5, J. Sikirić 2.
KK „JAZINE” – KK „ZADAR” 45 : 120 ( 8:27;15:24;10:30;12:39)
K. Validžić – A. Atelj / D. Modrić
KK „Jazine”: Čudina 8, Ivković 21, Baričević, Rudić, Žmikić, Vuksan, Župan 2, Bogović 12,
Gardijan, Klanac 2, K. Rončević, J. Rončević.
KK „Zadar”: Barbaroša 19, Ninčević 3, Nenadić 8, Fantina 5, Milković 9, Erslan 17,
Jerolimov 14, Urukalo 27, Višić 12, Budija 4, Lovrić 2.
KK „PRISTAN” – KK „ABC ZADAR” 98 : 57 (24: 4;32:17;20:18;22:18)
I. Plantak – A. Atelj / D. Modrić
KK „Pristan”: Majica 15, T. Baričić 8, Zelanto 27, Vitali 15, Fantina, Horvat 10, Marčić 15, M.
Baričić, Eškinja 4, Š. Santini 4.
KK „ABC Zadar”: Parić, Katavić, Juričin 4, Burčul 7, Karlović 2, Košta 2, Guzić 4, Menoski 10,
Stura 24, Budimir 2, Brkić, Škifić 2.
T A B L I C A „A”
1. KK «ZADAR» 9 9 0 936 : 246 18
2. KK «PRISTAN» 9 6 3 572 : 489 15
3. KK «JAZINE» 9 6 3 552 : 591 15
4. KK «ZARA» 8 3 5 367 : 577 11
5. KK «ABC ZADAR» 9 2 7 374 : 648 11
6. KK «BIBINJE» 8 0 8 306 : 573 8
GRUPA „B”
KK „POLIČNIK” – KK „VOŠTARNICA” 45 : 55 ( 6:12;11:15;15:13;13:15)
K. Validžić – M. Čanković / V. Frakin
KK „Poličnik”: N. Milković, L. Smoljan 14, L. Meštrić 9, R. Višić 12, J. Kačan, J. Kelečević, B.
Matešić, N. Zdrilić, V. Osmanović 8, D. Dobrović 2, D. Dešpoja.
KK „Voštarnica”: N. Miočić, J. Verunica, R. Žunić 18, B. Maroshi 24, L. Mikić 6, V. Datković 3,
R. Karamarko, L. Maržić, B. Vitlov, L. Morović 2, K. Klarica 2, L. Fabulić.
KK „SUKOŠAN” – KK „OTOK UGLJAN” 123 : 34 (34:12;38: 4;25: 8;26:10)
M. Čanković – A. Atelj / D. Modrić
KK „Sukošan”: Čalušić 33, Ćurković 14, Burčul 10, Škibola 19, Aralica 5, Vezilj 20, Lozić 18,
Klarić, Pavić, Vanjak 4, Perišić.
KK „Otok Ugljan”: Franov 4, Dunatov 2, Vidas, Lončar 2, Mišlov 6, Lucin 5, Kolega 15.
T A B L I C A „B”
1. KK «SUKOŠAN» 9 9 0 735 : 342 18
2. KK «VOŠTARNICA» 9 8 1 550 : 363 17
3. KK «POLIČNIK» 9 4 5 484 : 370 13
4. KK «SONIK PUNTAMIKA» 8 4 4 489 : 426 12
5. KK «OTOK UGLJAN» 9 1 8 412 : 703 10
6. KK «ŠKABRNJA» 8 0 8 287 : 756 8
Nakon prvog kruga natjecanja slijedi razigravanje i to:
– A1 – B2 – jedna utakmica
– B1 – A2 – jedna utakmica
– PORAŽENI igraju jednu utakmicu za treće mjesto.
– POBJEDNICI igraju jednu utakmicu za prvo mjesto.
– A3 – B3 igraju jednu utakmicu za 5 – 6 mjesto
– A4 – B4 igraju jednu utakmicu za 7 – 8 mjesto
– A5 – B5 igraju jednu utakmicu za 9 – 10 mjesto
– A6 – B6 igraju jednu utakmicu za 11 – 12 mjesto
Klubovi troškove utakmica dijele po pola.
– Na završni turnir Dalmacije 25. – 27.04.2014. ide 6 ekipa i to:
– pobjednici županijskih liga (4 ekipe) i
– ostale dvije ekipe ostvarit će završni turnir razigravajući najkasnije
do 19.04.2014. i to pobjednici
• Zadarska županija i Šibensko Kninska županija (jedna utakmica, neutralni teren, ukupni trošak ekipe dijele po pola),
• Splitsko dalmatinska županija – Dubrovačko neretvanska županija (isto ili te dvije županije daju ukupno 3 predstavnika).
– Na poluzavršni turnir prvenstva Hrvatske (21.-25.05.2014.) ide prvoplasirana ekipe sa završnog turnira Dalmacije.
GRUPA „A”
KK „BIBINJE” – KK „ZARA”
29.03.14. Sat: 10,00
O.Š. Bibinje, Bibinje