ZADAR – Počela je prodaja najpoželjnijih koncertnih ulaznica ove sezone, onih za koncert grupe U2 koja na stadion Maksimir dolazi 10. kolovoza u okviru turneje 360°.
Svi oni koji nisu učlanjeni u fan klub i do sada nisu mogli kupiti ulaznice, to mogu učiniti u redovnoj prodaji koja započinje ovo jutro u 9 sati. Cijena ulaznica za sjedenje na sjevernim tribinama iznosit će 250 kuna, cijena stajanja bit će 500 kuna, dok će ulaznice tribine istok/zapad/jug iznositi 750 kuna.
Ulaznice najzanimljivije obožavateljima nalaze se najbliže pozornici na istoku i zapadu te će za njih morati izdvojiti 1000 kuna. Za sjedenje u VIP loži trebat će izdvojiti 2000 kuna. Jednako važna informacija je da će sve ulaznice na tribinama biti numerirane i posjetitelji će sa sigurnošću znati koje je njihovo mjesto.
U Zadru se karte mogu kupiti u Dallas shopu na Kalelargi.













