Pobjednik prve sezone hrvatskog The Voice Kidsa je Marino Vrgoč iz tima Gobac. Dvoje Zadrana koji su se probili do finala Nina Vujević i Leonardo Rados nisu uspjeli proći eliminacijski nastup u svojim timovima, o čemu su odlučivali gledatelji.
U Timu Gobac Nina Vujević oduševila je izvedbom bezvremenske pjesme Josipe Lisac “O jednoj mladosti” (Josipa Lisac). Njen snažan glas i iskrena emocija učinili su ovaj nastup posebnim trenutkom večeri i vjerojatno se radilo o najboljem vokalnom nastupu emisije. Međutim, gledatelji su više glasova dali Marinu Vrgoču, kasnijem pobjedniku showa.
Leonardo Rados u Timu Mia izveo je Oliverovu pjesmu “Nedostaješ mi ti”. I njegova je izvedba očarala publiku.
– Hvala ti što si još jednom uspio podići cijelu publiku na noge, pohvalila je Mia nakon nastupa, no dalje je prošla Luana Špelić, izvedbom pjesme “Iskra” Damira Urbana.

Iako nisu pobijedili u showu, oboje su pokazali da je pred njima svijetla glazbena budućnost.
Odličan show! Čemu takva negativa nekih komentatora? Naši Leo i Nina su ponos Hrvatske! Da je sriće, pisalo bi se više o njima, a ne tek ovako usput. Bravo, dico!
Ako Nina ima talent, a sigurno ga ima, onda ga treba profesionalno razvijati bez forsiranja ovakvih “natjecanja”.
Nina daleko ispod razine svih ostalih natjecatelja.. igra na neku kartu glumatanja emocija, ali nažalost, nedovoljno, jer ljudi prepoznaju iskrenu i neiskvarenu emociju
Naravno susjede. Uvik svoje triba popljuvati i iscipelariti, ocrniti i umanjiti. Neće tako pločani, bosanci, albanci ni srbi za svoje. Ali to smi mi. Jalni na talente i trud, samo tolerantni na malog Novičinog. Zati jer imamo koristi, a brajo?
To je taj naš” velehrvatski jal” o kojem stalno govorim! Nina, zlato ,samo naprijed, želim ti svako dobro i ostvarenje svih tvojih želja i snova! Ugodan dan svim dobrim ljudima!!
Nina vokalno i emotivno daleko iznad svih. Mali pobjednik po klasičnoj špranci: muško, simpatičan, odabir pjesama po ukusu publike i eto pobjede. Predvidljivo.
Nina je daleko najbolja !!!
Leonardo nije ocarao publiku.
Bio je vokalno izuzetno los.
Pidignuo je dojam energijom i zivom pjesmom.
Opcenito, odabir pjesama koje se ne mogu “iznijeti” je boljka ovih mladih pjevaca i njihovih mentora.
Pa i Gibonni je rekao da je napisao Cesaricu, ali da je on s 30 ne bi mogao uvjerljivo otpjevati pa je dao Oliveru.
Da, Nina je vjerojatno bila najkvalitetnija izvedba sinoc.