Opća bolnica Zadar danas je objavila listu pristupnika i bodovnu tablicu zaprimljenih molbi na natječaj za specijalističko usavršavanje.
Oglašeno je pet specijalizacija – uz tri mjesta za hitnu medicinu. Javilo se svega četvero liječnika. Za specijalizaciju iz hitne medicine još jednom nitko nije pokazao zanimanje. Konačnu odluku donijet će ravnatelj bolnice, dr. Željko Čulina.
Za specijalizaciju iz pulmologije javila se jedino Nataša Mijolović (1987.) iz Zadra. Na natječaj za specijalizaciju iz hematologija jedini kandidat je Marino Narančić (1991.) iz Pridrage.
Za specijalizaciju iz kliničke farmakologije, na ponovljeni natječaj dvoje je kandidata: Marina Pastorčić (1992.) iz Osijeka i Marino Narančić. Čak troje kandidata iskazalo je zanimanje za specijalizaciju iz nefrologije uz Pastorčića i Narančić, javila se Marta Žutelija (1991.) iz Benkovca.
Konzum zatvorio trgovinu na Polačišću – prostor će se podijeliti između dva korisnika u Trgovačkom centru Relja
Konzum koji je od samog početka u trgovačkom centru na Relji zatvorio je svoju trgovinu na adresi Polačišće 2. Oni...
Pročitaj VišeDetails
















