ZADAR – Kuglači Zadra ove će sezone napokon svoje domaće utakmice moći igrati u Zadru, a ne u Splitu i Gospiću kao prošle godine. Naime, od prekjučer prvi trening su odradili u novoobnovljenoj kuglani na Mocirama.
Zadarska je kuglana jedna od rijetkih u kojoj je bila plastična podloga, umjesto modernih ploča koje propisuje pravilnik HKS-a. Radovi koji su trajali gotovo tri mjeseca završeni su te će prvi susret u Zadru nakon godinu dana kuglači Zadra odigrati ove subote protiv Bjelovara.
– Momentalno imamo četiri staze montirane. Na te četiri možemo domaće prvenstvo odraditi. Sve ono što će nam trebati za svjetska takmičenja, Svjetski kup i Europa kup koji je moguće odraditi kod nas, napraviti ćemo iduže godine. Već sutra nam u goste dolazi momčad Bjelovara, rekao nam je predsjednik kluba Ivica Lulić.
















