Drugu sezonu restoran Marin-Kapela organizira malonogometnu ligu pod nazivom KUP “MARIN” KAPELA.
Poznati restoran Marin nalazi se na čvorištu autoceste Pirovac i ceste za otok Murter. Uz restoran izgrađeno je moderno igralište sa umjetnom travom i svlačionicama sa svim sadržajima.
Velika je zanimljivost i draž što u ligi igraju pet ekipa iz Šibenske županije (Šašavci, Bio Ulje, Miramare, Tribunj, Vodice) ,a sedam ekipa iz Zadaraske županije (Dola Stankovci, Croatia Stankovci, Vukšić, Budak, Mange Lišane, Izgubljena generacija Lišane, Sport caffe Benkovac) tako da možemo slobodno kazati da je to međužupanijska malonogometna liga u kojoj sudjeluje 12 ekipa.
Kup”Marin”Kapela
Rezultati 1. Kola:
Dola Stankovci – Izgubljena Generacija 2:2(2:1)
Budak – Mange 2:2(1:1)
Vukšić – Tribunj 7:1(4:0)
ZHBIHŠKŽ – Miramare Sport caffe Benkovac 2:6(1:3)
Šašavci – Bio Ulje 2:5(1:2)
Croatia Stankovci -Vodice 4:6(0:3)
1.Dola Stankovci – izgubljena generacija 2:2
(Prekpaljaj,Ušljebrka – A.Šimunac,V.Radaš)
2.Budak – Mange 2:2
(T.Brčić,Brković – Kolić,Ljutić)
3.Vukšić – Tribunj 7:1
(M.Ledenko3,A.Marčić2,Podrug,B.Bastać – J.Babun)
4.ZHBIHŠKŽ – Sport caffe Benkovac 2:6
(D.Pavlović,Zekonjić – M.Zubčić2,Miletić,Čirjak,Šunić,B.Rosić)
5.Šašvci – Bio Ulje 2:5
(M.Meić2 – A.Šubić2,J.Pešić,Dabov,I.Vrcić)
6.Croatia Stankovci – Vodice 4:6
(D.Klarić2,Z.Miletić,Š.Deur – Ti.Junaković,To.Junaković,I.Bašić,Babac)
Rezultati 2. Kola:
Vukšić – Mange 2:10(0:2)
Sport caffe Benkovac – Šašavci 5:2(3:1)
Bio Ulje – Croatia Stankovci 3:4(0:3)
Izgubljena generacija – Budak 2:3(0:1)
Dola Stankovci – Vodice 1:6(1:3)
ZHBIHŠKŽ – Miramare Tribunj 3:2(1:2)
1.Vukšić – Mange 2:10
(B.Nakić,B.Bastać – Ljutić3,Kolić3,M.Orlović2,Jurjević,D.Plazina)
2.Sport caffe Benkovac – Šašavci 5:2
(M.Zubčić4,Kulaš – M.Meić,M.Bašić)
3.Bio Ulje – Croatia Stankovci 3:4
(A.Šubić2,Dabov – K.Vunić2,J.Vunić2)
4.Izgubljena generacija – Budak 2:3
(K.Plazina,M.Šimunac – T.Brčić2,M.Orlović)
5.Dola Stankovci – Vodice 1:6
(J.Dubravica – I.Bašić3,Babac3)
6.ZHBIHŠKŽ – Tribunj 3:2
(D.Pavlović2,Z.Vuković – I.Stipaničev,Š.Popov)
TABLICA NAKON 2. KOLA:
Malonogometna liga “Marin” Kapela
1 Vodice 2 2 0 0 12 5 7 6
2 Sport caffe Benkovac 2 2 0 0 11 4 7 6
3 Mange 2 1 1 0 12 4 8 4
4 Budak 2 1 1 0 5 4 1 4
5 Bio Ulje 2 1 0 1 8 6 2 3
6 Croatia Stankovci 2 1 0 1 8 9 1 3
7 Vukšić 2 1 0 1 9 11 -2 3
8 ZHBIHŠKŽ-Miramare 2 1 0 1 5 8 -3 3
9 Izgubljena generacija 2 0 1 1 4 5 -1 1
10 Dola Stankovci 2 0 1 1 3 8 -5 1
11 Šašavci 2 0 0 2 4 10 -6 0
12 Tribunj 2 0 0 2 3 10 -7 0
NAJBOLJI STRIJELCI:
6 GOLOVA
Marijan Zubčić(Sport caffe Benkovac)
4GOLA
Iko Bašić,Filip Babac(Vodice)
Josip Kolić,Ivan Ljutić(Mange)
Ante šubić(Bio Ulje)
3 GOLA
Denis Pavlović(ZHBIHŠKŽ-Miramare)
Tomislav Brčić(Budak)
Mihovil Ledenko(Vukšić)
Mateo Meić(Šašavci)
2 GOLA
Tino Junaković,Toni Junaković(Vodice)
Damir Klarić,Krešimir Vunić,Jure Vunić(Croatia Stankovci)
Marko Orlović(Mange)
Ante Marčić,Bruno Bastać(Vukšić)
Ive Dabov(Bio Ulje)
1 GOL
Zvonimir Miletić,Šime Deur(Croatia Stankovci)
Josip Zekonjić,Zoran Vuković(ZHBIHŠKŽ-Miramare)
Marino Jujević,Danijel Plazina(Mange)
Josip Prekpaljaj,Tomislav Ušljebrka,Jure Dubravica(Dola Stankovci)
Ante Šimunac,Valentino Radaš, Kristijan Plazina, Marijan Šimunac(Izgubljena generacija)
Dominik Brković, Mario Orlović(Budak)
Ivica Podrug, Blaženko Nakić(Vukšić)
Josip Babun, Ive Stipaničev, Šimun Popov(Tribunj)
Marin Miletić, Ante Čirjak, Josip Šunić, Boris Rosić(Sport caffe Benkovac)
Mate Bašić(Šašavci)
Jere Pešić, Ivan Vrcić(Bio Ulje)
Opomene:
1 akumulirana opomena:
Bruno Bastać(Vukšić)
Ante Čirijak(Sport caffe Benkovac)
Marin Šarić(Šašavci)
Ante Šubić(Bio Ulje)
Sebastijan Lapov-Mijatov(Budak)
Josip Babun(Tribunj)
Šime Deur(Croatia Stankovci)
Filip Babac(Vodice)
Voditelj natjecanja: Mario Orlović