Policijski službenici Policijske postaje Zadar dovršili su kriminalističko istraživanje nad 27-godišnjakom kojeg se sumnjiči za tri krađe počinjene u trgovinama na području Zadra prošle godine.

Sumnjiči ga se da je početkom prosinca prošle godine u Ulici Bleiburških žrtava iz trgovine trgovačkog društva u više navrata otuđio parfeme ukupne vrijednosti oko tisuću eura.

Također ga se sumnjiči da je 1. i 2. prosinca u Ulici Akcije Maslenice u dva navrata iz trgovine otuđio razne odjevne predmete vrijednosti oko 920 eura, te da je 3. prosinca u Ulici Bleiburških žrtava otuđio razne sportske odjevne predmete vrijednosti oko 410 eura.

Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja, protiv 27-godišnjeg osumnjičenika, nadležnom državnom odvjetništvu u Zadru podnesena je kaznena prijava.