Kažu da učenje jezika obogaćuje život i ruši zidove. U današnjem svijetu konstantnih promjena u kojem su globalizacija i slobodno tržište postali naša svakodnevnica, ta tvrdnja nikad nije bila istinitija. Pa ipak, učenje jezika nije samo rad na profesionalnom razvoju, već i zabava kroz koju usavršavamo svoje socijalne vještine. Ono mijenja pogled na svijet, poboljšava pamćenje, pospješuje koncentraciju. Igra i interaktivan pristup koji njegujemo u našoj školi razbija strah od jezika i uči otvorenosti prema sebi i prema drugima.

Jantar je svoju dugogodišnju tradiciju podučavanja okrunio znakom Hrvatska kvaliteta, a 2019. je postao i dio International Housea, najvećeg udruženja škola stranih jezika na svijetu. Isto tako, naša škola ovlašteni je ispitni centar za Cambridge ispite koje naši đaci svake godine polažu s izvrsnim uspjehom. U Jantaru mi smo obitelj jedni drugima i našim grupama. Svaki polaznik/ca su nam bitni i jedinstveni. Postanite dio naše zajednice i stvarajmo nove prilike u kojima ćemo zajedno rasti.

Jantar je pravi izbor za učenje jezika jer nudi:

- Tečajeve engleskog, njemačkog, španjolskog, talijanskog, francuskog i ruskog jezika za sve uzraste

- Tečajeve za odrasle odobrene od MZOS-a

- Pripreme i održavanje međunarodnih ispita Cambridge

- Visokoobrazovane učitelje koji kontinuirano rade na svom profesionalnom razvoju

- Komunikativni pristup učenju na svim razinama

- Interaktivnu nastavu uz korištenje modernih tehnologija

- Individualni pristup svakom polazniku te ugodnu i poticajnu atmosferu

Želite li upisivanjem tečaja uložiti u svoje znanje i budućnost, javite se na broj:

098 168 7660

ili emailom na:

[email protected]