U Policijskoj upravi zadarskoj provedeno je kriminalističko istraživanje nad 61-godišnjim hrvatskim državljaninom, kojeg se sumnjiči za neovlaštenu proizvodnju i promet drogama.
Provedenim kriminalističkim istraživanjem utvrđena je osnovana sumnja da je osumnjičeni u cilju daljnje preprodaje nabavio drogu, koju je potom prevozio skrivenu u automobilu.
Naime, osumnjičeni 61-godišnjak je u petak, 06. ožujka, zaustavljen na autocesti A1, gdje su policijski službenici posumnjali na nezakonito postupanje vozača te je zbog osnovane sumnje da se u vozilu nalazi droga, osobni automobil prevezen u prostorije policije.
Nadalje, na temelju naloga nadležnog županijskog suda obavljena je pretraga vozila, kojom prilikom je pronađeno i oduzeto oko 18 440 grama marihuane te oko 980 grama hašiša, pakiranih u više pojedinačnih omota.
Po dovršenom kriminalističkom istraživanju osumnjičeni je predan pritvorskom nadzorniku Policijske uprave zadarske, a Općinskom državnom odvjetništvu u Zadru je podnesena kaznena prijava.
Konzum zatvorio trgovinu na Polačišću – prostor će se podijeliti između dva korisnika u Trgovačkom centru Relja
Konzum koji je od samog početka u trgovačkom centru na Relji zatvorio je svoju trgovinu na adresi Polačišće 2. Oni...
Pročitaj VišeDetails
















