Liburnija je objavila popis prigradskih autobusnih linija koje neće prometovati u ponedjeljak i utorak, 2. i 3. studenoga:

07:15 Zadar - Debeljak

11:45 Zadar - Drage

12:30 Zadar - Posedarje

13:30 Zadar - Mandalina (prometuje do Posedarja)

13:30 Zadar - Pakoštane (prometuje do Biograda)

13:50 Zadar - Biograd

14:20 Zadar - Drage (prometuje do Pakoštana)

19:30 Zadar - Pakoštane (prometuje do Biograda)

19:30 Zadar - Posedarje

19:50 Zadar - Biograd

20:30 Zadar - Drage (prometuje do Pakoštana)

20:30 Zadar - Mandalina

 

06:40 Drage - Zadar

08:00 Maslenica - Zadar

12:40 Drage - Zadar

13:30 Biograd - Zadar

16:10 Škabrnja - Zadar

17:25 Raštane - Zadar

17:25 Radovin - Ražanac - Zadar

19:00 Starigrad - Zadar

19:15 Biograd - Zadar

19:55 Posedarje - Zadar