Studentski izbori, održani 26. travnja 2012., uspjeli su iz prve, ali nakon što je datum održavanja pomaknut je za neke odjele nije bilo dovoljno kandidata.
Na tim su izborima izabrani na mandat od dvije godine novi studentski predstavnici i njihovi zamjenici u stručnim vijećima sveučilišnih odjela, te će se od njih sastaviti nova "studentska vlada".

1. ODJEL ZA ANGLISTIKU
Predstavnica: MARTINA STOJKO
Zamjenik: EMIL FABJANAC


2. ODJEL ZA ARHEOLOGIJU
Predstavnica: MARIJA IVIĆ
Zamjenica: MARTA KALEBOTA


3. ODJEL ZA EKONOMIJU
Predstavnica: MATEA PAVLOVIĆ
Zamjenica: ANA KASAP


4. ODJEL ZA EKOLOGIJU, AGRONOMIJU I AKVAKULTURU
Predstavnik: ERVIN KOSATICA
Zamjenica: KATJA NOVAKOVIĆ


5. ODJEL ZA ETNOLOGIJU I KULTURNU ANTROPOLOGIJU
Predstavnica: ANAMARIJA JURIŠIĆ
Zamjenica: KRISTINA ATLAGIĆ


6. ODJEL ZA FILOZOFIJU
Predstavnica: MARIJA MUSULIN
Zamjenica: MARIJA KNEŽEVIĆ


7. ODJEL ZA FRANCUSKE I IBEROROMANSKE STUDIJE
Predstavnica: MARIJA GOTOVAC
Zamjenica: HRVOJE VRDOLJAK


8. ODJEL ZA GEOGRAFIJU
Predstavnik: GORAN VUKOVIĆ
Zamjenik: SMILJAN BUHIN


9. ODJEL ZA GERMANISTIKU
Predstavnik: PETAR GRABOVAC
Zamjenica: ANITA KUBAT



10. ODJEL ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI
Predstavnica: MARINA ORLIĆ
Zamjenica: ANA RASPOVIĆ


11. ODJEL ZA IZOBRAZBU UČITELJA I ODGOJITELJA
Predstavnik: TOMISLAV MAGDIĆ
Zamjenica: ANDREA GOTOVINA


12. ODJEL ZA KLASIČNU FILOLOGIJU
Predstavnica: VALENTINA ZOVIĆ.
Zamjenica JOVANKA KABLAR.


13. ODJEL ZA KROATISTIKU I SLAVISTIKU
Predstavnica: NASTASSJA ĆAKIĆ
Zamjenica: NIKOLINA ŠAPONJA


14. ODJEL ZA LINGVISTIKU
Predstavnica: MAJA LABAŠ
Zamjenik : IVAN BULJAN


15. ODJEL ZA PEDAGOGIJU
Predstavnica: MARINA VRANIĆ
Zamjenica : GABRIELA TOMLJANOVIĆ


16. ODJEL ZA POVIJEST
Predstavnica: MARINA MATIŠA
Zamjenik : TONI GALOV


17. ODJEL ZA POVIJEST UMJETNOSTI
Predstavnica: LEJLA MEDIĆ
Zamjenica : ADELA PANCER
4
18. ODJEL ZA PSIHOLOGIJU
Predstavnik: HRVOJE MARIN
Zamjenica: KATARINA JELIĆ
19. ODJEL ZA SOCIOLOGIJU
Predstavnica: MARINA ORHANOVIĆ
Zamjenik : PAVAO PARUNOV
20. ODJEL ZA TALIJANISTIKU
Predstavnica: DEANA KOTEVSKI
Zamjenica: NENA MIKAS
21. ODJEL ZA TURIZAM I KOMUNIKACIJSKE ZNANOSTI
Predstavnica: VALENTINA VITKOVIĆ
Zamjenica: MARINA GUTEŠA
22. ODJEL ZA NASTAVNIČKE STUDIJE U GOSPIĆU
Predstavnica: ANA POLJAK.
Zamjenik : IGOR ČELIKOVIĆ
23. ODJEL ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE
Predstavnica: SUZANA PJANIĆ
Zamjenica : PINA BENIĆ
24. POMORSKI ODJEL
Predstavnik: TOMISLAV ZORIĆ
Zamjenik: VANJA HRASTIĆ CAR
25. ODSJEK ZA RUSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
Predstavnik: KRISTINA RUBELJ
Zamjenik : VIKTORIJA VEGAR
5
26. ODSJEK ZA FRANCUSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST
Predstavnica: NINA PALADINA
Zamjenica: ELENA ČUPIĆ


27. ODSJEK ZA RAZREDNU NASTAVU
Predstavnik: VLADIMIR GUNDIĆ
Zamjenica: ROMANA RASPOVIĆ


B) Predstavnici i zamjenici predstavnika studenata sa „Sveučilišne liste"
1. Predstavnica: SANDRA ANIĆ
Zamjenik: TIBOR VISKOVIĆ
2. Predstavnica: ANDREA BEŠLIĆ
Zamjenik: ANTE PIJACA
3. Predstavnik: LOVRE LOVRENČIĆ
Zamjenica: SANJA TABORI
4. Predstavnica: ANDREA MALOČA
Zamjenica: IVANA VUČEMILOVIĆ GRGIĆ
5. Predstavnik: IVAN MEDIĆ
Zamjenica: KRISTINA IVKOVIĆ
6. Predstavnica: ANA PAMUKOVIĆ
Zamjenica: MARIELA MARTINOV
7. Predstavnica: LIDIJA KOPECKI
Zamjenica: KATARINA BILOBRK
8. Predstavnica: MATEJA ROŽANKOVIĆ
Zamjenica: MAJA NABRŠNIGG
9. Predstavnik : MARIO SAJATOVSKI
Zamjenik: DEJAN FILIPČIĆ
6
10. Predstavnica: MATEA TALAJA
Zamjenik: TOMISLAV DUMANČIĆ
11. Predstavnik: MATE VUČIĆ
Zamjenica: INA GRGIĆ

IZBORI SU PRAVOVALJANI, proglasio je predsjednik Izbornog povjerenstva dr. Tomislav Frleta te najavio da se može konstituirati novi Studentski zbor Sveučilišta u Zadru. Također, predstavnici izabrani u stručna vijeća odjela i odsjeka Sveučilišta u Zadru mogu započeti dvogodišnje mandate članova tih vijeća.