Izvučeni su parovi za Arbanasi Zara Dental Centar Kup 2019.

Na malonogometni turnir u tri kategorije ukupno se prijavilo 46 momčadi. U kategoriji seniora prijavilo se 23 momčadi, dok se u dječjem uzrastu za godište 2004/05 prijavilo 17 momčadi, a u najmanjem uzrastu godišta 2009/10, prijavilo se 6 momčadi.

Seniorski dio turnira i kategorija djece 2004/05 će se igrati u kup sistemu, dok će dječji uzrast 2009/10 razigravati po skupinama, nakon čega će najbolje četiri ekipe iz skupina ići u polufinale.

DJECA 2009/10 1. kolo

SKUPINA A
Debeljak - NK Zadar
Zadarski Arbanasi SLOBODNI

SKUPINA B
SV. Mihovil - Punta Bajlo
Bibinje SLOBODNI

DJECA 2009/10 2. kolo

SKUPINA A
Zadarski Arbanasi - Debeljak
NK Zadar SLOBODNI

SKUPINA B
SV. Mihovil - Bibinje
Punta Bajlo SLOBODNI

DJECA 2009/10 3. kolo

SKUPINA A
NK Zadar - Zadarski Arbanasi
Debeljak SLOBODNI

SKUPINA B
Punta Bajlo - Bibinje
SV. Mihovil SLOBODN

DJECA 2009/10 POLUFINALE
DJECA 2009/10 FINALE

Raspored odigravanja po danima i kategorijama:

PONEDJELJAK, 08.07.2019
19:15 Debeljak - NK Zadar (2009/10)
19:45 Fontana - Bokanjac (2004/05)
20:15 NK Zadar - Prvo kolo (2004/05)
21:00 Arbanasi - MNK Paljuv
22:00 Ražanac - Azine

UTORAK, 09.07.2019
19:15 SV. Mihovil - Punta Bajlo (2009/10)
19:45 Punta Bajlo Dasiaddo (2004/05)
20:15 Škabrnja - Bibinje (2004/05)
21:00 Hitna 194 - Zadranka
22:00 EL Pozzo - Brabori

SRIJEDA, 10.07.2019
19:15 Zadarski Arbanasi - Debeljak (2009/10)
19:45 Akademika - Fontana / Bokanjac (2004/05)
20:30 8 MladiI - Bili Brig
21:30 Sokoli - Samba Poličnik
22:30 MNK Rupalj CB G.M - MNK N. Bokanjac

ČETVRTAK, 11.07.2019
19:15 SV. Mihovil - Bibinje (2009/10)
19:45 Sveti Mihovil- Diklo (2004/05)
20:15 Azine - Puntamika (2004/05)
21:00 SENIORI ?
22:00 SENIORI ?

PETAK, 12.07.2019
19:15 NK Zadar - Zadarski Arbanasi (2009/10)
19:45 Vukšić - Posedarje (2004/05)
20:15 Class Metal - Šou Program (2004/05)
21:00 Seniori ?
22:00 Seniori ?

SUBOTA, 13.07.2019
19:15 Punta Bajlo - Bibinje (2009/10)
19:45 (2004/05) ?
20:15 (2004/05) ?
21:00 Seniori ?
22:00 Seniori ?