U organizaciji Športske Zajednice Grada Zadra u dvorani Mocire održava se prvenstvo osnovnih škola u futsalu 2018./2019.
Natječe se osam škola sa područja grada, podijeljenih u dvije skupine A i B.
Najbolja dva iz skupina plasirat će se u polufinale koje je na rasporedu u petak, 23.11. u 11 sati.
Skupina A predvodi OŠ Smiljevac sa 6 bodova, a skupinu B OŠ Šime Budinić također sa 6 bodova.

GRUPA A

1. OŠ SMILJEVAC 6 bodova
2. OŠ ZADARSKI OTOCI 3 boda
3. OŠ KRUNE KRSTIĆA 3 boda
4. OŠ STANOVI 0 bodova

GRUPA B

1. OŠ ŠIME BUDINIĆ 6 bodova
2. OŠ BARTOL KAŠIĆ 3 boda
3. OŠ PETAR PRERADOVIĆ 3 boda
4. OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE 0 bodova


FUTSAL - 7/8 RAZREDI (DJEČACI) GRUPA A

OŠ SMILJEVAC - OŠ STANOVI 9:2

OŠ SMILJEVAC: Babić, Surać Martin 1, Lulić, Morić, Galac, Surać Matija 4, Perić 1, Mišolongin 3, Pedić

Voditelj: Lucijan Ćuković

OŠ STANOVI: Srzentić, Čačić, Prekpalaj, Senkić 2, Gospić, Vicković Marko, Maračić, Botić, Bilić, Vicković Petar, Šare

Voditelj: Miroslav Čačić

OŠ ZADARSKI OTOCI - OŠ KRUNE KRSTIĆA 6:4

OŠ ZADARSKI OTOCI:

Milovac, Kevrić 2, Župan 3, Pavlović 1, Miočić, Kelava, Brkić, Škara, Šegarić,

Voditelj: Marinko Bilić

 

OŠ KRUNE KRSTIĆA:

Matešić 3, Mamić 1, Ćorak, Marčina, Zebić, Memedović, Jurjević, Nikpalj, Bajlo, Kotlar

Voditelj: Lucijan Ćuković

OŠ SMILJEVAC - OŠ ZADARSKI OTOCI 5:4

OŠ SMILJEVAC: Babić, Surać Martin 3, Lulić, Morić, Galac 1, Surać Matija , Perić , Mišolongin 1, Pedić

Voditelj: Lucijan Ćuković


OŠ ZADARSKI OTOCI:

Milovac, Kevrić 2, Župan 2, Pavlović, Miočić, Kelava, Brkić, Škara, Šegarić,

Voditelj: Marinko Bilić


OŠ STANOVI - OŠ KRUNE KRSTIĆA 1:12

OŠ STANOVI: Srzentić, Čačić, Prekpalaj, Senkić , Gospić, Vicković Marko, Maračić, Botić, Bilić, Vicković Petar, Šare 1

Voditelj: Miroslav Čačić

 

OŠ KRUNE KRSTIĆA:

Matešić 8, Mamić 2, Ćorak, Marčina, Zebić, Memedović 1, Jurjević, Nikpalj, Bajlo, Kotlar 1

Voditelj: Lucijan Ćuković


GRUPA B

OŠ BARTOL KAŠIĆ - OŠ ŠIME BUDINIĆ 1:2

OŠ BARTOL KAŠIĆ: Kalcina, Ružić, Vukić 1, Pedić, Bačić, Skukan, Jurjević, Matak, Petričević Leo, Petričević Luka, Franjkić, Miletić

Voditelj: Josip Kvartuč

OŠ ŠIME BUDINIĆ: Bajlo, Galić, Patrk, Pavić, Rados, Barić, Karamarko, Pelaić 1, Kovač 1, Matulić, Sinovčić

Voditelj: Roko Dujić

 

OŠ PETAR PRERADOVIĆ - OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE 5:1

OŠ PETAR PRERADOVIĆ: Ćuković David 1, Ćuković Jakov 1, Vlakić, Brkić, Krstić 1, Osmanović 2, Rak, Sutlović, Dimitrović

Voditelj: Tihomir krstić

OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE: Ljubičić, Čelić, Šarić, Zimaj, Begonja, Jureško, Šimac, Zovak, Pavlović 1, Komać, Bijelić

Voditelj: Nenad Pepić

 

OŠ BARTOL KAŠIĆ - OŠ PETAR PRERADOVIĆ 4:2

OŠ BARTOL KAŠIĆ: Kalcina, Ružić, Vukić 2 , Pedić 2, Bačić, Skukan, Jurjević, Matak, Petričević Leo, Petričević Luka, Franjkić, Miletić

Voditelj: Josip Kvartuč

OŠ PETAR PRERADOVIĆ: Ćuković David 2, Ćuković Jakov , Vlakić, Brkić, Krstić , Osmanović , Rak, Sutlović, Dimitrović

Voditelj: Tihomir krstić


OŠ ŠIME BUDINIĆ - OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE 4:0

OŠ ŠIME BUDINIĆ: Bajlo, Galić, Patrk, Pavić, Rados, Barić, Karamarko, Pelaić 1, Kovač 2, Matulić, Sinovčić 1

Voditelj: Roko Dujić

OŠ ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE: Ljubičić, Čelić, Šarić, Zimaj, Begonja, Jureško, Šimac, Zovak, Pavlović, Komać, Bijelić

Voditelj: Nenad Pepić