Najefikasniji u 2. kolu Benkovačke mininogometne lige bili su igrači Lth casting koji su razmontirali Polaču i uvalili im čak osam komada. Mate Margarin bio je posebno raspoložen postigavši četiri zgoditka za svoje „lijevače„.

Kruševo je protiv Budaka također bilo efikasno jer su postigli sedam zgoditaka solidndnim Budovčanima.Benkovac cb Corto je u zanimlivoj utakmici pobjedio Raštević a Drage također Lišane. Cb Popay je mudrom taktikom pobjedio mladu momčad A.Š.Martinu.Rodaljice i Fortuna Drage odigrali su odličnu utakmicu punu uzbuđenja,neizvjesnosti i Rodaljice su u zadnjim minutama postigle pobjedonosni zgoditak.4 Asa su tijesno pobjedili Pakoštane , susret Torova i Vrane završen je bez pobjednika.

BENKOVAČKA MININOGOMETNA LIGA 2.KOLO

Školska dvorana.Gledatelja 200.Suci:Tomislav Čulina i Marko Narančić
DRAGE-LIŠANE MESNICA MUSIĆ 3:1
DRAGE-K.Peričić,M.Vulin,D.Stojanov 2,S.Barešić,Kralj,L.Vulin 1,Pedišić,Barešić,E.PeričićVoditelj ekipe:Andrija Kazija
LIŠANE-Čurčija,Rubelj,Škarić 1,Anđelo Šimunac,Nimac,Klarić,Nakić,Ante Šimunac,Plazina,Neven Šimunac.Voditelj ekipe:Ante Šimunac
VRANA -TOROVI 3:3
VRANA-A.Barišić,Knez 2,J.Čirjak,M.Čirjak,I.Čirjak 1,Marko Đodan,Rakić,B.Čirjak Voditelj ekipe: Ante Čačić
TOROVI-I.Lukić 1,Drlić,L.Kulaš,Krklješ,D.Kulaš 1,L.Lukić 1,J.Lukić ,Marinov,Vidaković ,Birkić,Knez.Voditelj ekipe:Marko Mrkić
LTH CASTING-POLAČA 8:2
LTH CASTING-Maračić,Lončar,Kvesić ,Lučić 1,Vulić,Pejić 2,Vrsaljko,Margarin 4,Jurešić,Pedić 1.Voditelji ekipe: Marijan Pejić i Marijo Dejanović
POLAČA-J.Peraić,Prtenjača,M.Kulaš,M.Peraić 1,Vrankulj 1, J.Kulaš ,Škara,I.Kulaš,Ražnjević.Voditelj ekipe:Jadaranko Peraić
BENKOVAC CB CORTO -RAŠTEVIĆ 2:1
BENKOVAC CB CORTO- Vulelija,Miletić 1,Tokić,Čirjak,Žilić,Guzić,Raspović,Šunić,Anić ,Petrović 1.Voditelj ekipe:Ante ljutić
RAŠTEVIĆ-H.Brkljača,S.Jurjević,,V.Brkljača 1,Marino.Jurjević ,S.Čirjak,J.Jurjević,Brkjlača,I.Jurjević,Marko Jurjević .Voditelj ekipe:Dinko Čirjak
KRUŠEVO-BUDAK 7:3
KRUŠEVO-D.Župan,D.Ilić 1,N.Ilić,Abramović 1,Šendula 1,J.Župan 1,Šušak,Jurjević 1,Anić,Zrilić,Klanac 1,L.Župan,Brkić,Karamarko 1.Voditelji ekipe:Nebojša Župa i Marin Klanac
BUDAK-Brčić,J.Miletić,L.Vunić,D.Miletić 1,Bašić,Z.Miletić,I.Orlović 1,Bačić,Mateo Orlović 1,Mario Orlović,Brković.Voditelj ekipe:Radoslav Perica-Kole
RODALJICE-FORTUNA DRAGE 3:2
RODALJICE-Ušljebrka,Kamber,Dragović, I. Mijić 1,Pajić,H.Nimčević ,Patača,J.Vuksan-Ćusa,M.Vuksan-Ćusa,Marinović ,Ćuk 2,T.Nimčević.Voditelj ekipe :Zoran Patača
FORTUNA DRAGE-I.Vulin,M.Stojanov,M.Vulin ,B.Stojanov 2,Bašić ,Troskot,Barešić,J.Vulin,Junaković,Čakarun,V.Stojanov.Voditelji ekipe: Omerko Barešić
4 ASA LISIČIĆ-PAKOŠTANE 1:0
4 ASA LISIČIĆ-K.Bačić,Mario Jarmanović,Mladen Jarmanović ,T.Bačić,Šitum ,M.Bačić ,Piplica ,Peraić ,Lučić,Čirjak 1.Voditelj ekipe: Anton Rašić
PAKOŠTANE-Rosan,M.Bačkov ,Bakija ,F.Bačkov,Maksan,Stojanov,Kukin,Vučkov,Barešić ,Šarin,Rosan,Lokin.Voditelj ekipe:Ante Lacman
CB POPAY-A.Š.MARTINA 2:0
CB POPAY-Čeprnja,Katuša 1,Rosić ,Kuman,Budan,M.Čerina 1,Mikulić,P.Čerina,Batur.Voditelj ekipe: Ivan Budan
A.Š.MARTINA-Radaš,Jozinović,Ljutić,Stojčević ,Balukčić,Vukančić,Marković,Šimić ,Jarmanović ,Pavić.Voditelj ekipe:Ivica Mandić
Tekst i foto:Marko Ledenko-Mane