Dana 6. kolovoza s početkom u 9 sati na streljani "Mocire" održano je natjecanje "Trofej Oluja" u gađanju iz VK pištolja u organizaciji Streljačkog kluba Zadar.

Program natjecanja sastojao se od preciznog gađanja (5+10 hitaca) te 5+10 hitaca u brzom gađanju (10sec), ekipno i pojedinačno.

Klub je ovim putem obilježio praznik Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja (obljetnica VRO Oluja).

Odaziv je bio odličan sa čak 51 prijavljenim natjecateljem od kojih su neki vrhunski državni strijelci.

Poslije natjecanja dodijelila su se zaslužena odličja uz zajedničko druženje svih sudionika i prigodan domjenak.

U nastavku pogledajte rezultate u pojedinačnom i ekipnom poretku.

EKIPNI PLASMAN

TROFEJ "OLUJA 95" 2017.
VK PIŠTOLJ

PL KLUB GRAD ČLANOVI EKIPE UKUPNO
1 CENTAR SPLIT (Blažević,Mišković,Sunara) 538
2 METAK OSIJEK (Županić,Čunović,Bogdanović) 500
3 ZADAR I ZADAR (M.Dunatov,T.Dunatov,Zupčić) 478
4 DOUBLE TAP ZADAR (Vlakić,Pavlović,Krizman) 469
5 SU SV.MIHOVIL LUČKO (Franković M.,Franković G.,Franković M) 450
6 ZVONIMIROVI STRIJELCI KNIN (Marić,Ivas V.,Ivas R.) 422
7 CENTAR VODICE (Šuša,Ivić,Jozić) 415
8 BOKANJAC 91 ZADAR (Rados J.,Rados Tedi,Skoblar)) 398
9 LAS ZAGREB (Kardum,Gudelj,Klancir) 380
10 POSKOK MAKARSKA (Grčić,Šapit,Oklopčić) 344
11 DALMACIJA ZADAR (Kralj,Zrilić M.,Košutić) 300
12 UDVDR ZADAR (Bračić,Peruza,Čukelj) 298
13 4 GARDIJSKA BRIGADA ZADAR (Dujela,Lučić,Kolđeraj) 215

POJEDINAČNI PLASMAN

TROFEJ "OLUJA 95" 2017.
VK PIŠTOLJ

PL PREZIME I IME KLUB - Mjesto P1 P2 B1 B2 UKUP.
1 SUNARA ANTE CENTAR - SPLIT 50 43 50 45 188
2 FRANKOVIĆ MARGARETA SU SV.MIHOVIL -LUČKO 47 44 50 43 184
3 ŠUŠA ANTE CENTAR - VODICE 46 42 50 42 180
4 IVAS VILIM ZVONIMIROVI STRIJELCI - KNIN 49 43 49 38 179
5 MIŠKOVIĆ JOSIP CENTAR - SPLIT 46 39 50 40 175
6 BLAŽEVIĆ MIČINA CENTAR - SPLIT 48 39 48 40 175
7 ŽUPANIĆ SAŠA METAK - OSIJEK 46 32 50 46 174
8 DUNATOV MISLAV ZADAR I - ZADAR 46 41 49 38 174
9 ČUNOVIĆ BORIS METAK - OSIJEK 46 34 50 37 167
10 ZUPČIĆ DAVOR ZADAR I 45 33 45 38 161
11 FRANKOVIĆ GORDAN SU SV.MIHOVIL-LUČKO 45 33 47 36 161
12 IVAS RADE ZVONIMIROVI STRIJELCI - KNIN 45 35 45 35 160
13 KRIZMAN IVAN DOUBLE TAP - ZADAR 42 29 49 39 159
14 BOGDANOVIĆ MARIO METAK - OSIJEK 47 39 45 28 159
15 VLAKIĆ IVICA DOUBLE TAP - ZADAR 42 31 45 37 155
16 PAVLOVIĆ MISHEL DOUBLE TAP - ZADAR 46 37 43 29 155
17 PLEŠA ROMANA DOUBLE TAP II - ZADAR 47 36 44 28 155
18 ONDINI FRANE CENTAR - SPLIT 46 38 46 24 154
19 MEDAK DAMIR POSKOK - MAKARSKA 48 41 45 20 154
20 ČIRJAK MLADEN REFUL - RIJEKA 44 33 47 29 153
21 KRALJ ROBERT DALMACIJA - ZADAR 44 37 43 26 150
22 KOŠUTIĆ ZDENKO DALMACIJA - ZADAR 47 36 43 24 150
23 BABAC VLADO KAMEN - CRNO 48 35 44 20 147
24 PLEŠA MARIO DOUBLE TAP II - ZADAR 41 24 45 36 146
25 DUNATOV TIHOMIR ZADAR I - ZADAR 47 38 41 17 143
26 KLANCIR DAVOR LAS - ZAGREB 42 26 45 28 141
27 RADOS TEDI BOKANJAC 91 40 18 47 34 139
28 RADOS JOSIP BOKANJAC 91 45 35 41 18 139
29 JURLINA MARIJA PU ZADARSKA - ZADAR 44 35 43 17 139
30 LUČIĆ VLADO 4.GARDIJSKA BRIGADA 36 29 43 30 138
31 IVIĆ GORAN CENTAR -VODICE 43 32 45 17 137
32 OSMANČEVIĆ SEMIR ZADAR II - ZADAR 37 20 43 34 134
33 STOJAK BOŽO CENTAR - SPLIT 43 31 41 18 133
34 OKLOPČIĆ IVO POSKOK - MAKARSKA 35 23 46 23 127
35 GUDELJ BORIS LAS - ZAGREB 41 31 40 11 123
36 GRČIĆ ANTE POSKOK - MAKARSKA 32 7 46 37 122
37 PERUZA VEDRAN UDVDR - ZADAR 38 24 42 18 122
38 SKOBLAR IVAN BOKANJAC 91 44 28 37 11 120
39 JAKOBOVIĆ MIROSLAV POJEDINAČNO - VAN KONK. 34 9 44 30 117
40 KARDUM ŽELJKO LAS - ZAGREB 46 32 38 0 116
41 FRANKOVIĆ MARTIN SU SV.MIHOVIL - LUČKO 47 25 36 0 108
42 BRAČIĆ DENIS UDVDR - ZADAR 27 12 41 21 101
43 JOZIĆ IVAN CENTAR - VODICE 38 19 36 5 98
44 ŠAPIT BORISLAV POSKOK - MAKARSKA 38 4 38 15 95
45 GAŠPAROVIĆ JOSIP PU ZADARSKA - ZADAR 18 0 41 29 88
46 MARIĆ ZORAN ZVONIMIROVI STRIJELCI - KNIN 35 8 35 5 83
47 MILETIĆ MILJENKO BOKANJAC 91 19 0 43 19 81
48 ČUKELJ TOMISLAV UDVDR - ZADAR 26 0 39 10 75
49 VUKOVIĆ MARIN LAS - ZAGREB 8 0 41 6 55
50 DUJELA RENATO 4.GARDIJSKA BRIGADA 10 0 36 0 46
51 LERGA HRVOJE KAMEN - CRNO 6 0 32 0 38
52 KOLĐERAJ GJERI 4.GARDIJSKA BRIGADA 6 0 25 0 31