Rukometni klub "Benkovac" iz Benkovca povodom blagdana sv. Ante i Dana Grada Benkovca organizirao je 10. rukometni turnir "Sv. Ante" za dječake rođene 2006. godine i mlađe koji se održao 10. lipnja 2017. u Gradskoj športskoj dvorani.
Natjecanje je održano u dvije kategorije mini rukometu (dječaci i djevojčice rođeni 2006.) i super mini rukometu (dječaci i djevojčice rođeni 20017. i mlađi).
Sudjelovalo je ukupno 10 klubova sa 25 ekipa i 240 djece.

U kategoriji mini rukomet bilo je prijavljeno 12 ekipa, a u kategoriji super mini rukomet 13 ekipa podijeljenih u dvije skupine.

Nakon odigranih 66 utakmica po skupinama, od 14,00 sati su se igrale utakmice za plasman (18 utakmica).

U obje kategorije međusobno su medalje podijelili najmlađi rukometaši Benkovca (1. i 3. mjesto), Vodica (1. i 2. mjesto) i Šibenika (2. i 3. mjesto).

REZULTATI MINI RUKOMET (djeca rođena 2006.)

1. Za 11. mjesto: ZADAR 1954 1 - MINI SUNCE 1 4 : 10
2. Za 9. mjesto: GOSPIĆ 2 - UNIV.ŠK. SPORTA „START" 12 : 10
3. Za 7. mjesto: MINI SUNCE 2 - ZADAR 2 15 : 9
4. Za 5. mjesto: HRVATSKI DRAGOVOLJAC - GOSPIĆ 1 6 : 7
5. POLUFINALE: BENKOVAC - RIBOLA KAŠTELA 9 : 8
VODICE - ŠIBENIK 2015 13 : 7
6. ZA 3. MJESTO: RIBOLA KAŠTELA - ŠIBENIK 2015 11 : 14
7. FINALE: BENKOVAC - VODICE 8 : 6

KONAČNI PLASMAN MINI RUKOMET ( djeca rođena 2006.)

1. RK BENKOVAC
2. RK VODICE
3. RK ŠIBENIK 2015
4. RK RIBOLA, KAŠTELA
5. RK GOSPIĆ 1
6. RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC, DUGI RAT
7. RK MINI SUNCE 2, BIOGRAD NA MORU
8. RK ZADAR 1954 2
9. RK GOSPIĆ 2
10. UNIVERZALNA SPORTSKA ŠKOLA „START" ZADAR
11. RK MINI SUNCE 1 BIOGRAD NA MORU
12. RK ZADAR 1954 1


REZULTATI SUPER MINI RUKOMET (djeca rođena 2007. i mlađi)

1. Za 11. - 13. mjesto: USŠ „START" - RIBOLA KAŠTELA 2 12 : 2
RIBOLA KAŠTELA 1 - RIBOLA KAŠTELA 2 7 : 5
USŠ „START" - RIBOLA KAŠTELA 1 13 : 9
2. Za 9. mjesto: HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 - ŠIBENIK 2015 2 9 : 8
3. Za 7. mjesto: ŠIBENIK 2015 1 - ZADAR 1954 1 8 : 6
4. Za 5. mjesto: MINI SUNCE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1 6 : 7
5. POLUFINALE: ŠIBENIK 2015 3 - BENKOVAC 10 : 9
VODICE - ZADAR 1954 2 17 : 10
6. ZA 3. MJESTO: BENKOVAC - ZADAR 1954 2 12 : 9
7. FINALE: ŠIBENIK 2015 3 - VODICE 9 : 12

KONAČNI PLASMAN SUPER MINI RUKOMET ( djeca rođena 2007. i mlađi)

1. RK VODICE
2. RK ŠIBENIK 2015 -3
3. RK BENKOVAC
4. RK ZADAR 1954 -2
5. RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC, DUGI RAT
6. RK MINI SUNCE, BIOGRAD NA MORU
7. RK ŠIBENIK 2015 -1
8. RK ZADAR 1954 -1
9. RK HRVTASKI DRAGOVOLJAC -2, DUGI RAT
10. RK ŠIBENIK 2015 - 2
11. UNUVERZALNA SPORTSKA ŠKOLA „START" ZADAR
12. RK RIBOLA KAŠTELA -1
13. RK RIBOLA KAŠTELA -2