Povodom dana Zadarske županije u Sv Filip i Jakovu, a u organizaciji Atletskog saveza zadarske županije i atletskog športskog kluba Rogovo Sv. Filip i jakov održan je proljetni kros za djecu od vrtičke dobi do 8 razreda.

Podjeljeni u 6 starosnih kategorija trčali su uz plažu autokampa Đardin koje je idealno mjesto i za održavanjem većih sportskih manifestacija.

Vrijedni domaćini članovi aAletskog kluba Rogovo Sv Filip i Jakov potrudili su se da se u Filip i Jakovu svi osjećaju opušteno ležerno kako bi što bolje uživali u trčanju.

Svi sudionici uspješno su završili utke koje su bile u rasponu od 100 do 500m te su nagrađeni s učesničkim medaljama, a troje najboljih u svakoj kategoriji i s posebnim medaljama.
Nagrade su uručivali Štoša Stanić ispred AŠK Rogova i Mladen Peša ispred Atletskog saveza Zadarske županije.

Pokrovitelj proljetnog krosa je po tradiciji Zadarska županija koja podupire razvoj atletskog športa u malim sredinama.

KATEGORIJE

11.00 - PREDŠKOLCI 3-5 i 5-7 god 100 m
11.10 - DJEČACI (I. i II. RAZRED) 200 m
11.20 - DJEVOJČICE (I. i II. RAZRED) 200 m
11.30 - DJEČACI (III. i IV. RAZRED) 300 m
11.40 - DJEVOJČICE (III. i IV. RAZRED) 300 m
11.50 - DJEČACI (V. i VI. RAZRED) 400 m
12.00 - DJEVOJČICE (V. i VI. RAZRED) 400 m
12.10 - DJEČACI (VII. I VIII. RAZ.) 500 m
12.20 - DJEVOJČICE(VII. I VIII. RAZ.) 500 m

REZULTATI
PREDSKOLCI 3-5 GOD 100M


1. LOREN ŠIMAC AK A STEPINAC
2. MAJICA MARKO AŠK ROGOVO

PREDŠKOLKE 3-5 GOD 100 M

1. MARTA NEKIĆ ZADAR
2. CVITA IGLIĆ AK A STEPINAC
3. LARISA ŠIMAC AK A STEPINAC
4. DORIS BOŽAJIĆ ZADAR
5. LAURA IVKOVIĆ ŠKABRNJA

PREDŠKOLCI 5-7 GOD 100M

1. ALVARO KAJMAK ŠOŠA AK A STEPINAC
2. MARIN KAJMAK ŠOŠA AK ASTEPINAC
3 ŠIMUN JAKUPOVIĆ ZADAR

PREDŠKOLKE 5-7 GOD 100M

1. ANTICA POLJAK AŠK ROGOVO
2. LUCIJA KOLEGA AK ASTEPINAC

1-2 RAZREDI DJEČACI 200M

1. IVANO PRTENJAČA AŠK ROGOVO
2. LUKA JAKUPOVIĆ AK A STEPINAC
3. ROKO POLJAK AŠK ROGOVO
4. ŠIMUN NEKIĆ AK A STEPINAC
5. JAKOV ALVIR ZEMUNIK
6 KRISTIAN ŠEGEDIN ZADAR
7 IVAN BATUR AŠK ROGOBO
8 DAVOR BOŽAJIĆ AK ASTEPINAC

1-2 RAZREDI DJEVOJČICE 200M

1. FANTINA NENSI AŠK ROGOVO
2. PULIC CVITA AŠK ROGOVO
3. MOROVIĆ JOSIPA AŠK ROGOVO
4. ZELANTO VALENTINA AŠK ROGOVO
5. MARTA PERIĆ AK ASTEPINAC
6 LUCIJA KURTIN AK ASTEPINAC
7 ANĐELA FANTINA AŠK ROGOVO

DJEČACI 3-4 RAZ 300 M

1. DAVID PERSOLA AŠK ROGOVO
2. TONI PRTENJAČA AŠK ROGOVO
3. ANTE ŠUPERBA AŠK ROGOVO
4. JAKOV PERIĆ AK ASTEPINAC
5. FRANO KOLEGA AK A STEPINAC

DJEVOJČICE 3-4 RAZRED 300M

1. EMA PLAZINA AK A STEPINAC
2. LUNA BARIČIĆ AŠK ROGOVO
3. HORVAT TONKA AŠK ROGOVO
4. LUCA PELICARIĆ AŠK ROGOVO
5. GITA PRTENJAČA AŠK ROGOVO
6 MIA ZELANTO AŠK ROGOVO
7 IVA IVKOVIĆ AK A STEPINAC
8 TONINA KOLEGA AK ASTEPINAC
9 MARTA PRTENJAČA AŠK ROGOVO

DJEČACI 5-6 400M

1. DOMINIK PERSOLA AŠK ROGOVO
2. KARLO BRKIĆ AK A STEPINAC
3. NEVEN MIKAS BAILO AŠK ROGOVO

DJEVOJČICE 5-6 RAZRED 400M

1. PETRA BARUR AŠK ROGOVO
2. ANA BAZINOVIĆ AŠK ROGOVO

DJEVOJČICE 7-8 500M

1. LORENA DARADAN AK ASTEPINAC
2. FANTINA IZABELA AŠK ROGOVO
3. FANI BRKIĆ AK ASTEPINAC