Održan je 1. atletski miting pod nazivom Trofej Alojzije Stepinac.

Na mitingu je sudjelovalo 60 atletičara iz Atletskog klub Alojzije Stepinac i iz nekoliko škola iz grada Zadra.

U suradnji sa SC Višnjik atletski klub Alojzije Stepinac je pokazao da se i u Zadru može održati pravo atletsko natjecanje za seniore i mlađe uzraste. Renoviranjem atletske staze Zadar će dobiti sve preduvjete za snažan iskorak u razvoju atletike, a i atletskih natjecanja koja nedostaju mladima.

Direktor mitinga i predsjednik kluba Mladen Peša najvljuje dogodine i prvi međunarodni miting na kojem će nastupiti svi ponajbolji atletičari iz Hrvatske, Slovenije, Mađarske, Italije i BiH.

REZULTATI

MITINGA„TROFEJ ALOJZIJE STEPINAC"

SC VIŠNJIK

02.07. 2016

ORGANIZACIJSKI ODBOR
SLOBODAN MIOLOVIĆ
MATE BULIĆ
HRVOJE PERICA
MLADEN PEŠA
MATIJA SKOBLAR SC VIŠNJIK
OSIGURANJE STAZE
MARKO LUKIN
SUĐENJE
MATE BULIĆ
SLOBODAN MIOLOVIĆ
HRVOJE PERICA
DORIS ŽUPAN
NENO BUDAN
MLADEN PEŠA
OBRADA REZULTATA
IVA MIJOLOVIĆ
PODJELA MEDALJA
MLADEN PEŠA
ENA ŽUPAN
FOTOGRAF
HRVOJE PERICA

KADETKINJE SKOK U DALJ

IME PREZIME KLUB REZULTAT POREDAK
MARIJA ŠUŠIĆ ZADAR 4.10 1
BARBARA KURTIN ZADAR 3.92 2
LUVIJA PETRIČIĆ ZADAR 3.55 3
GABRIJELA DUNDOVIĆ ZADAR 3.39 4
MATEA PETKOVIĆ ZADAR 3.24 5
MARTINA KRIŠTO ZADAR 2.89 6
PAOLA ČULINA ASZ 2.69 7
TATJANA RATKOVIĆ ASZ 2.40 8
HANA HORAK ASZ 2.36 9

SKOK U DALJ KADETI

IME PREZIME KLUB REZULTAT POREDAK
LUKA KRŠEVAN NIŽIĆ ASZ 5.30 1
STIPE RADOVIĆ ASZ 4.70 2
MARIN VIDUKA ASZ 4.52 3
GABRIJEL ČULINA ASZ 4.00 4
BRANIMIR NAKIČEN ASZ 3.76 5
LEON BRKIĆ ASZ 3.66 6

60M KADETKINJE

IME PREZIME KLUB REZULTAT POREDAK
MARIJA ŠUŠIĆ ZADAR 8.60 1
DORA GRGIĆ ASZ 8.68 2
BARBARA KUTRIN ZADAR 8.84 3
LUVIJA PETRIČIĆ ZADAR 8.99 4
GABRIJELA DUNDOVIĆ ZADAR 9.35 5
PAOLA ČULINA ASZ 9.39 6
MATEA PETKOVIĆ ZADAR 9.40 7
HANA HORAK ASZ 9.81 8
FANI BRKIĆ ASZ 9.84 9
MARTA KRIŠTO ZADAR 9.97 10
TATJANA RATKOVIĆ ASZ 10.11 11

60M KADETI

IME PREZIME KLUB REZULTAT POREDAK
LUKA KRŠEVAN NIŽIĆ ASZ 7.84 1
MARIN VIDUKA ASZ 8.03 2
GABRIJEL ČULINA ASZ 8.44 3
BRANIMIR NAKIĆEN ASZ 8.75 4
KARLO BRKIĆ ASZ 9.35 5
LEON BRKIĆ ASZ 9.55 6

400M SENIORI

IME PREZIME KLUB REZULTAT POREDAK
ROBERTO GREGOV ASZ 56.52 1
MARINO BULIĆ ASZ 59.24 2
STIPE RADOVIĆ ASZ 103,24 3
LOVRE ČOLAK ASZ 1.03,47 4

800M SENIORI

IME PREZIME KLUB REZULTAT POREDAK
JURAJ BILAVER ASZ 1.59,25 1

200M KADETKINJE

IME PREZIME KLUB REZULTAT POREDAK
DORA GRGIĆ ASZ 32.12 1
FANI BRKIĆ ASZ 35,12 2

BACANJE KUGLE SENIORI 7.26 KG

IME PREZIME KLUB REZULTAT POREDAK
MATE BULIĆ KAV ZADAR 11.05 1
ŠIME KNEZ ASZ 10.00 2
LOVRE ČOLAK ASZ 8.14 3
MARKO LUKIN ASZ 8.00 4

BACANJE KUGLE 5KG

IME PREZIME KLUB REZULTAT POREDAK
DINO NIŽIĆ ASZ 12.26 1