ZADAR Odigrano je 2. kolo Košarkaške lige učenika osnovnih škola Zadarske županije.

U skupini A do druge su pobjede stigli osnovci OŠ Petra Preradovića i OŠ Stanovi.

U skupni B OŠ Š.K. Benje je slavila u još jednom "gradskom derbiju", ovaj puta protiv O.Š. Bartola Kašića 45-33. Po dvije pobjede imaju i učenici OŠ Šime Budnića i OŠ Nova.

REZULTATI

Skupina „A"

OŠ P.PRERADOVIĆ - OŠ POLIČNIK 80:22 /22:10/23:4/18:7/17:1/
OŠ P.PRERADOVIĆ: L.Bukarica,A.Marković,I.Piasevoli,D.Vidov 14,D.Kadija 18,
I.Vraneš 18, K.Kurta, M.Mamić 22, D.Peroš, R.Lenkić 4, L.Zubčić, A.Dellavia 4
OŠ POLIČNIK:I.Jukić, J.Barić, L.Barić , S.Zdrilić, M.Zubčić, P.Lončar, I.Zdrilić 5,
T.Lončar, M.Jukić 14, A.Mijolović 1, J.Šarić, J.Marinović 2

OŠ SMILJEVAC - OŠ SVETI FILIP I JAKOV 70:15 /32:1/10:4/17:5/11:5/
OŠ SMILJEVAC: K.Zrilić 15, D.Ćurković 2, L.Kovačević 12, L.Žilić 4, R.Hajdić 2,
M.Zrilić 6, M.Segarić 16, A.Zelić 4, V.Šaran 4, M.Nekić 3, J.Modrić 2
OŠ SVETIFILIP I JAKOV: M.Majica 4, G.Batur, R.Eškinja 1, P.Baričić A.Z.Eškinja,
D.Eškinja 2, M.Eškinja 4, R.Kutija, P.Eškinja 4

OŠ STANOVI - OŠ ZADARSKI OTOCI 56:22 /17:9/9:5/14:2/16:6/
OŠ STANOVI: T.Radovčić, M.Mijić 4, F.Cvek, Z.Mijić, M.Perić, H.Vundać 2,
D.Karamarko 11, J.Pantalon 22, M.Ćotić, J.Dujić 1, J.Šekerović, M.Jurica 16
OŠ ZADARSKI OTOCI: T.Perinović 2, D.Vrkić 2, M.Mak, Š.Barbaroša, D.Carminatti,
A.Baričević 2, F.Banović 7, A.Božić, L.Banović 2, A.Marić, M.Miličević, B.Šarlija 7

OŠ PRIVLAKA - OŠ P.ZORANIĆ 44 : 64 /10:11/15:10/12:15/7:28/
OŠ PRIVLAKA: D.Matulj 15, K.Jerkov 11, R.Zanki, Z.Glavan 4, K.Glavan, I.Mustać 2,
V.Glavan 12, I.Begonja, P.Sikirić, F.Bašić
OŠ P.ZORANIĆ: Š.Božić, Š.Perković 16, I.Alerić, S.Maraš 17, B.Ivanić 7, I.Medić,
M.Marinković, A.Maraš 2, K.Božić 8, M.Milutin 14, M.Matijević, I.Maraš

T A B L I C A

1.OŠ STANOVI 4
2.OŠ P.PRERADOVIĆA 4
3.OŠ SMILJEVAC 3
4.OŠ POLIČNIK 3
5.OŠ PETAR ZORANIĆ 3
6.OŠ FILIP I JAKOV 2
7.OŠ PRIVLAKA 2
8.OŠ ZADARSKI OTOCI 0 2

Skupina "B"

OŠ Š.K.BENJE - OŠ B.KAŠIĆA 45 : 33 /9:8/10:8/9:11/17:5/
OŠ Š.K.BENJE: L.Kaštropil, D.Kedžo 2, S.Sorić 2, A.Šango , I.Car, L.Čavara,
M.Brajčić, I.Bais 14, K.Peričić 5, J.Zubčić 6, D.Begonja 14, T.Škara
OŠ B.KAŠIĆA: M.Segarić 3, I.Škara 12, T.Katalinić 1, J.Mihoč 2, T.Dunatov 1,
D. Manojlović 2, M.Škara 10, M.Mrkić 2, P.Čolak, F.Mileta, I.Miočić, L.Petrić

OŠ SUKOŠAN - OŠ K.KRSTIĆA 20:38 /4:9/11:8/3:11/2:10/
OŠ SUKOŠAN: F.Čurković 11, J.Jerak, T.Pavić, K.Grdović 2, J.Smolić, Š.Labus 2,
L.Smolić, M.Dević 2, Martin Dijan, I.Modrić, Marin Dijan 3
OŠ K.KRSTIĆA: S.Stipić, L.Stipanov 2, J.Maršan, P.Kalaba 18, I.Šare, B.Nikpalj 6,
B.Černe, L.Maričić 10, I.Karuc, M.Čirjak, P.Peša, M.Smrkinić 2

OŠ S.RADIĆA - OŠ Š.BUDINIĆA 11:72 /0:18/0:29/4:19/7:6/
OŠ S.RADIĆA: M.Fuzul, V.Bralić, D.Lisica, J.Sekula 2, B.Lisica 2, V.Vujica,
V.Šindija 6, J.Režan, L.Šindija, S.Frleta, I.Lisica 1, T.Fuzul
OŠ Š.BUDINIĆA: A.Šopić, Z.Zubčić 12, V.Torić 2, L.Krpina 3, T.Mašina 2, F.Borak 20, A.Braha 4,L.Vrsaljko 18, B.Jusup 6, N.Jurlina, S.Maletić, Š.Fabulić 5

P.O.Š. NOVA - OŠ OBROVAC 57:10 /18:4/12:4/18:0/9:2/
P.O.Š NOVA: D.Dujmov 14, A.Paleka, B.Lacić 6, L.Bubičić 15, T.Krstić 8, B.J.Šoba 8,
N.Barin 2, D.Krneta, M.Kačan 2, M.Kasun
OŠ OBROVAC: L.Župan, D.Čavlin, D.Maričić, Š.Šoša 10, M.Genda, V.Župan, I.Brkić,
I.Tkalčević, M.Marušić

TABLICA

1.OŠ Š.BUDINIĆ 4
2.P.O.Š. NOVA 4
3.OŠ Š.K.BENJE 4
4.OŠ B.KAŠIĆA 3
5.OŠ K.KRSTIĆA 3
6.OŠ SUKOŠAN 2
7.OŠ S.RADIĆA 2
8.OŠ OBROVAC 2

Najava 3. kola

Skupina "A"

P.Zoranić-OŠ P.Preradović u dvorani OŠ P.Zoranić s početkom u 17:00 sati
Zd.otoci - OŠ Privlaka u dvorani OŠ P.Zoranić Nin s početkom u 18:00 sati
Filip i Jakov-OŠ Stanovi u dvorani OŠ S.Radića s početkom u 13:30 sati
Poličnik - OŠ Smiljevac u dvorani OŠ Poličnik s početkom u 15:00 sati

Skupina "B"

OŠ K.Krstića-OŠ S.Radića u dvorani OŠ S.Radića s početkom u 12:30 sati
OŠ B.Kašića - OŠ Sukošan u dvorani OŠ Sukošan s početkom u 15:30 sati
OŠ Obrovac - OŠ Š.K.Benje u dvorani OŠ Poličnik s početkom u 16:00 sati
OŠ Š.Budinića - OŠ Nova u dvorani OŠ Sukošan s početkom u 16:30 sati